WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Chyba się nie zdziwicie jeśli powiem, że wśród wszystkich piosenek, które stacje radiowe do znudzenia puszczają w grudniu, ta powyższa jest moją ulubioną – nie tylko dlatego, że mówi o jeździe samochodem i że śpiewa ją jeden z najbardziej „samochodowych” artystów, jacy istnieją, ale przede wszystkim dlatego, że doskonale oddaje atmosferę oczekiwania na tę jedyną w całym roku chwilę.

Takiej właśnie atmosfery i takiego nastroju życzę Wam wszystkim – na Święta i na cały Nowy Rok 2016. Obyście Wy i Wasi bliscy słyszeli w nim jak najwięcej miłych wiadomości, spełniali swoje marzenia, jak najczęściej się uśmiechali i byli po prostu szczęśliwi, jakkolwiek sobie to wyobrażacie. Abyście kolekcjonowali nie tylko przedmioty i maszyny, ale przede wszystkim Przeżycia – bo to, co mamy w sercach i w głowach, to jedyne, czego nikt nam nie jest w stanie odebrać.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, DLA WAS I DLA WSZYSTKICH, KTÓRYCH KOCHACIE !!

Wasz SzK

Share Button

8 Comments on “WESOŁYCH ŚWIĄT!!

  1. Wszystkiego nalepszego dla najbardziej profesjonalnego blogera motoryzacyjnego:-)

  2. Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich czytelników i oczywiście dla Autora. Oby nie zabrakło mu nim sił na pisanie kolejnych wspaniałych wpisów, choć to życzenie bardziej dla nas niż dla niego 🙂 .

  3. dzieki wielkie 🙂 i wzajemnie wszystkiego najlepszego, i jak to mowie – aby tylko gorzej nie bylo, to bedzie dobrze 🙂
    nie wyobrazalem sobie innej popularnej piosenki motoryzacyjno-swiatecznej niz wlasnie ta 🙂

  4. Wszystkiego Najlepszego w te Święta! Oby było dużo zdrowia i sporo wolnego czasu, bo tematów na artykuły nie zabraknie na pewno!

  5. Wszystkiego Najlepszego Wszystkim! Niechaj spotkania rodzinne i każde inne w te mroźne, długie, zimowe wieczory umili wam zapach diesla, benzyny, LPG, oleju 2T, płynu hamulcowego i choinki – tej pod lusterkiem wstecznym.

  6. Najlepsze życzenia- przyjemnych chwil dobrych wypraw automobilowych i dużo czasu. Dziekuję za całoroczną lekturę- to wielkie, wielkie dzieło!

  7. Zdrowych i Wesołych Świąt oraz wszystkiego najlepszego dla Autora i wszystkich Czytelników Bloga oraz dalszych arcyciekawych artykułów i doświadczeń motoryzacyjnych.

  8. Co prawda nieco już późno na życzenia świąteczne, pozwól jednak, że z okazji tych upływających Świąt pożyczę Ci dużo i dobrze. Niech marzenia się spełniają. Niech będzie dobrze, z tendencją zwyżkową.