WESOŁYCH ŚWIĄT !!

 

To już nasze piąte wspólne Święta. Oraz wpis numer 402 od początku istnienia bloga.

Z każdym rokiem coraz trudniej jest pisać nowe życzenia, ale ja myślę, że to nie jest konieczne – bo ludzie dobrej woli zawsze życzą sobie tego samego i w żadnym razie nie ma w tym nic z nudy. Dlatego mam nadzieję, że wybaczycie mi, jeśli po raz piąty napiszę, że z całego serca życzę wszystkiego, co tylko najlepsze, dla Was i dla wszystkich, na których Wam zależy. Żebyśmy mogli częściej się uśmiechać, a rzadziej martwić, żeby spełniały się kolejne marzenia, a w ich miejsce pojawiały nowe. Żebyśmy mogli za rok spotkać się tu znowu, w pełnym składzie, przy szóstych z kolei, bożonarodzeniowych życzeniach na Automobilowni, a w międzyczasie, jak do tej pory, wymieniać się tutaj opowieściami i opiniami. I żeby nasza wspólna Pasja w dalszym ciągu przynosiła nam tyle radości i motywacji do działania, co do tej pory.

Jak zwykle w tym momencie roku, kolejny wpis będzie trochę opóźniony. Tymczasem zapraszam jeszcze na poprzedni, który pojawił się dzień przed terminem i był łatwy do przeoczenia 😉

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!

Foto: Sean, Licencja CC

11 Comments on “WESOŁYCH ŚWIĄT !!

 1. Ja również życzę Panu wszystkiego najlepszego, ale z czysto egoistycznych pobudek dodaję jedno życzenie: “… i jeszcze więcej mięsistych wpisów”.
  Serdecznie pozdrawiam -mirek57

 2. Rowniez zycze wszystkiego najlepszego.A przy okazji dziekuje za caly rok ciekawej lektury!

 3. Szczepanie, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej pięknej Żony, spokojnych, rodzinnych i pełnych radości świąt, a także mnóstwo zapału i jak najwięcej ciekawych samochodów do opisania ?

 4. Życzę wszystkim spokojnych Świąt, udanych prezentów, i żeby sól nie wdawała się za mocno naszym autom w progi 😉

 5. dziekujemy i wzajemnie wszystkiego najlepszego Szczepanie! i wytrwalosci w ciaglym pisaniu najlepszych artykulow 🙂

 6. Zdrowych i Spokojnych Świąt,Dla Ciebie Szczepanie,żonki i całej rodzinki jak również dla wszystkich udzielających się tutaj w większym lub mniejszym stopniu.

 7. I ja przesyłam spóźnione lecz szczere życzenia Świąteczno-noworoczne – zarówno dla Szanownego Autora jak i współczytelników! Zawsze pełnego baku (lub baterii zważywszy na ostatnie wpisy ;-)) i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 8. Na życzenia świąteczne już za późno. Lecz Tobie Szczepanie, Małżonce, oraz szanownym czytelnikom życzę spokojnego i szczęśliwego Nowego Roku.
  Żeby okazał się trasą z jak najmniejszą ilością życiowych zakrętów, za to obfitującą we wspaniałe widoki i miłą do przebycia. 🙂