Kontakt

Serdecznie zapraszam wszystkich do kontaktu, przesyłania zapytań, dzielenia się wrażeniami i konstruktywnej krytyki.

Jeśli masz ciekawe zdjęcia z szeroko pojętej dziedziny automobilizmu i jej historii, chciałbyś się podzielić swoimi nietypowymi doświadczeniami lub fascynacjami, posiadasz ciekawy samochód, nowoczesny lub klasyczny, i chciałbyś go tutaj przedstawić – nie czekaj!! Najbardziej cenię fotografie i historie opisujące niecodzienne przygody, a także przedstawiające codzienność automobilistów z różnych epok w interesujący sposób. Zdecydowanie mniej poważam natomiast zjawisko tuningu – tak szczerze, to poza nielicznymi wyjątkami w ogóle go nie poważam. Miłośnikom tuningu polecam branżowe strony internetowe i blogi.

Nie czuję się kompetentny do odpowiedzi na pytania typu: który samochód jest lepszy, jaki kupić, jak go używać, co się zepsuło i gdzie to naprawić. Najlepszym miejscem w internecie do uzyskania takich informacji będą również branżowe fora, a tak naprawdę, to w tym względzie nic nie zastąpi porady fachowego i zaufanego zarazem praktyka. Naprawdę nic.

Przez przesłanie materiałów, w tym zdjęć, Użytkownik automatycznie oświadcza, że posiada do nich prawa autorskie i zgadza się na nieodpłatne, niewyłączne opublikowanie ich na blogu Automobilownia.pl.

Szczepan Kolaczek

 

* Pole wymagane

Acceptable file types: gif,jpg,jpeg,png.
Maximum file size: 5mb.

Share Button