WESOŁYCH ŚWIĄT !!

 

Dziś nie będzie nowego wpisu merytorycznego – przez najbliższe kilka dni Automobilownia będzie nieczynna, a ja będę zajmował się świętowaniem i byciem z Rodziną. I tego życzę również Wam, Drodzy Czytelnicy – spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Korzystając z okazji chciałem Wam też ogromnie podziękować za to, że tutaj jesteście. Dzięki Wam mam nieporównanie większą motywację, by zgłębiać naszą wspólną Pasję i przekazywać ją dalej. Dzięki Wam coraz więcej się uczę i dowiaduję. Dzięki Wam istnieje ten blog.

Od 1 sierpnia, kiedy Automobilownia miałą oficjalną premierę, odwiedziło ją 17,600 unikatowych użytkowników, z czego w ostatnim pełnym miesiącu – 6,529. Pod 85-oma wpisami pojawiło się 530 komentarzy. Nie mam pojęcia, czy to dużo czy mało, ale niezmiernie się cieszę z tego, że w ani jeden z nich nie musiałem ingerować. W tym cybermiejscu nie pojawił się jak dotąd nawet cień negatywnych emocji i właśnie dlatego, jeśli powiem, że jesteście wyjątkowi w skali całego Internetu, nie będzie to pusty frazes. Bo ludzie z Pasją, obojętne jaką, zawsze są wyjątkowi, kochają życie i zarażają otoczenie samymi pozytywnymi rzeczami. Gdyby ludzkość więcej czasu i wysiłku poświęcała Pasjom, na świecie zapewne nie byłoby agresji i wojen, a każdy dzień niósłby ze sobą świąteczną atmosferę – taką, jaką czuję za każdym razem, gdy obcuje z Wami, zarówno w realu – na zlotach, rajdach i prywatnych spotkaniach – jak i wirtualnie, na Facebooku, blogu swoim i wszystkich innych, jakie odwiedzam.

Właśnie Pasji chciałem życzyć Wam i wszystkim, których kochacie. Bardziej elementarne i spersonalizowane życzenia będziecie na pewno otrzymywać od Bliskich, ja zaś serdecznie życzę Wam tego, by nigdy nie zabrakło Wam energii i motywacji w kultywowaniu Waszych hobby!!

 

Wesołych Świąt!!

 

Foto: Kevin Dooley, Licencja CC

8 Comments on “WESOŁYCH ŚWIĄT !!

 1. Szanowny Autorze, z okazji zbliżających się Świąt życzę Ci, aby Twoja pasja do motoryzacji nigdy nie zgasła, aby tworzenie tego bloga sprawiało Ci wciąż coraz więcej radości. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy, prawdopodobnie już w nowym roku. A więc życzę również Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

 2. Wesolych Swiat i duzo wytrwalosci w nowym roku. Widac ze bloga prowadzisz z pasja, energia i duza iloscia pomyslow. Oby ich nie zabraklo w nowym roku… A negatywne emocje i aktywna moderacja i tak bedie potrzebna wraz ze wzrostem popularnosci bloga niestety.

 3. Wesołych Świąt i dużo wytrwałości w prowadzeniu bloga w latach następnych. Oby tych odwiedzin w przyszłorocznym podsumowaniu było 1,760,000, a komentarzy 53000

 4. Zdrowych wesołych, i najlepszego!
  A przede wszystkim: udanych, zajebistych i zapadających w pamięć wypraw związanych mniej lub bardziej z motoryzacją!

 5. Również życzę wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim czasu na tworzenie kolejnych wpisów. No i oczywiście też czasu na czytanie i komentowanie innych blogów 😉 W końcu ktoś te statystyki musi nam nabijać 🙂
   

 6. Wesołych Świąt! I dzięki ogromne za stworzenie Automobilowni!

 7. Serdeczne pozdrowienia świąteczne. Przeczytałem już dośc dawno Automobilownię od początku, i teraz czekam z utęsknieniem na następne wpisy. Za każdym razem dowiaduję się z nich czegoś ciekawego, bardzo to inspirujące. Widać też ewidentnny rozwój Autora, im dalej w las, a może to po prostu coraz większa odwaga. Życzę weny nieodstępującej na przyszły rok i lata następne i dużo czasu do rozwijania swojego zajęcia literacko-motoryzacyjnego. Niech moc będzie z Automobilownią!